Korálkování

25. března 2016 v 16:37 | Zelenímazlíci |  Korálkování
Korálkování se věnuji cca od 12-ti let. Vždy mám období kdy mě hrozně baví a pak se třeba několik měsíců nebo i let (má nejdelší pauza byla cca 6 roků) ani nedotknu.
Ke korálkování mě většinou "donutí" potřeba nového šperku na určitou příležitost nebo k oblečení. Nesnáším zlato a stříbro moc nemusím. Prostě dávám přednost "šmukům" jak říkají kolegyně.
Dlouhou dobu jsem navlékala pouze náramky a náhrdelníky. V roce 2013 jsem vyrobila své první naušnice a objevila jsem paměťový drát - takže jsem si navlékla celou řadu širokých náramků.
Také jsem si koupila knihu Třpytivé ozdoby z korálků z nakladatelství Topp. Moc se mi líbily, ale nějak na to nakonec nebyla nálada.
Až v roce 2014 jsem se konečně pustila do korálkových ozdob. Hvězdiček jsem udělal hodně přes s 100, mám několik knížek, ale už jsem tak daleko, že si kombinace i vymýšlím.

V roce 2015 mě hodně zaujaaly květiny z korálků, ale krom macešek mi ostatní moc nešly, takže těch tu moc nenajdete. Ale možná se k nim někdy vrátím.

Minulý víkend jsem byla u sestry, byli jsme nakupovat nějaké zásoby a v korálkárně a tam mě zaujala knížka z edice TOPP Korálková zvířátka III.
Propadla jsem tomu na tolik, že bych teď nejraději nedělala nic jiného.

Fotografie mých, ale i sestřiných výtvorů uvidíte v rubrikách níže. funkční rubriky jsou velkým písmem a zvýrazněné tučně.

Kde nakupujeme
(Oblíbené eshopy a kamenné prodejny v Praze)

Korálkové hvězdy a další vánoční ozoby
(Ozdoby na stromek i k položení na stůl)

Korálkové květiny
(Květiny jao "živé" :-))

Korálková zvířátka

(Především 3D zvířátka větších rozměrů)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama